Baseny

Villa Buki Pokoje & SPA w Jastrzębiej Górze - zobacz szczegóły

 

To nowo wybudowany pensjonat, usytuowany w nadmorskim kurorcie Jastrzębia Góra. Od pensjonatu, dzieli zaledwie 100 m do głównej promenady i tylko 5 minut spacerem do morza oraz piaszczystej plaży. Jastrzębia Góra jest miejscem o specyficznym mikroklimacie i malowniczym przybrzeżnym klifie.

Spa Hotel Wieniawa w Rekowie Górnym

Kompleks wypoczynkowy "Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie - Kaszubska Oaza Zdrowia - zobacz szczegóły

 

Wichrowe Wzgórze, to obiekt zaaranżowany w stylu ludowym, nawiązujący do regionu i folkloru kaszubskiego. Do dyspozycji gości pozostaje basen z unikalnym widokiem na Jezioro Kłodno. W basenie działają różne atrakcje: Gejzer, Tajfun, Kaskada oraz Wibra. Pływanie w takim miejscu jest prawdziwą przyjemnością. Co ważne, przy basenie jest brodzik dla maluchów. Młode mamy mogę obserwować dzieci, odpoczywając na podgrzewanych kamiennych łóżkach.


Zespół Pałacowy w Wojsławiu


Szkoła w Sieradzu


Prywatna rezydencja w Gdańsku


Zespół basenowy w Komborni


Prywatna rezydencja w Baćkowicach

Basen w hotelu Bukowy Park Medical SPA, w Polanicy Zdroju - zobacz szczegóły

 

To klasyczny i stylowy obiekt, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych i Teatru Zdrojowego. Atrakcyjną lokalizację uzupełnia bliskość głównego deptaka uzdrowiska. Elementy XIX-wiecznych zabudowań hotelu, szczegółowo odrestaurowane, tworzą specyficzny klimat, w którym historia architektury przenika w luksus i komfort.

Strefa Wellness & SPA jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Do dyspozycji są: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, basen, rozświetlona ciepłym światłem wypoczywalnia z tężnią solną oraz ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii.


Basen w Zgorzelcu


Basen w Kościerzynie


Basen w Krynicy


Basen w Staniszowie


Basen w Rymanowie