Kariera

Aktualnie poszukujemy:

Monterów-ślusarzy urządzeń wentylacyjnych, elektromonterów / monterów szaf sterowniczych i elektrycznych oraz operatorów maszyn CNC.
Praca od zaraz na hali produkcyjnej w Rumi.

Kontakt:
tel.: +48 533 198 788
praca@climagold.com

Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela Techniczno-Handlowego na terenie województwa podlaskiego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: inżyniera środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, energetyka lub pokrewne).
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC+R.
  • Potwierdzona skuteczność handlowa.
  • Wysokie predyspozycje handlowe, takie jak: komunikatywność, umiejętność prezentacji typoszeregu produktów, umiejętność samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, orientacja na cel oraz skuteczna finalizacja sprzedaży.
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów.

Zadania na w/w stanowisku:

  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży na podległym terenie.
  • Bezpośrednie kontakty z klientami: aktywne budowanie rynku, docieranie do Klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych.
  • Doradztwo techniczne dla Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego).
  • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów.
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji zamówień.
  • Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie.
  • Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Oferujemy:

  • Formę współpracy do uzgodnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe.
  • Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy.
  • Wsparcie oraz stały dostęp do wiedzy technicznej, zapewnioną przez Dział wsparcia sprzedaży.
  • Systematyczne szkolenia produktowe doskonalące umiejętności oraz rozwój osobisty.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest spełnienie wymagań wobec stanowiska (wymaganiem kluczowym jest posiadanie wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w prowadzeniu aktywnej sprzedaży).

Osoby spełniające wymagania kwalifikacyjne prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.