Clima Gold znowu znalazła się w gronie laureatów nagrody Delta przyznawanej przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Zajęliśmy III miejsce w kategorii firm działających do 20 lat. 

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, bo nagradza ciężką pracę i  konsekwencję w osiąganiu celów biznesowych. Stowarzyszenie przyznaje nagrodę na podstawie osiągniętych przez firmę wyników finansowych. Jest nam niezwykle miło znaleźć się w gronie 12 wyróżnionych firm z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów biznesowych i systematycznego rozwoju!

Wojciech Bielański, Prezes Zarządu Clima Gold –  Trzecia z rzędu nagroda DELTA to efekt realizacji ambitnych celów, które sobie stawiamy. Te cele to m.in. ciągły rozwój wszystkich pracowników, poszukiwanie i wdrażanie energooszczędnych rozwiązań w produkowanych urządzeniach i doskonalenie ich jakości. Dążymy do tego, aby coraz większy procent realizowanych zamówień wykonany był w standardzie Plug&Play. Nie pozwalamy sobie na żadne odstępstwa od jakości. Wszystko to doceniają nasi kontrahenci, a zaufanie, jakim nas obdarzają, pozwala utrzymać dynamikę stabilnego wzrostu obrotów. Właśnie to uważamy za jeden z większych sukcesów firmy na przestrzeni kilku ostatnich lat.