Dobiegło końca najważniejsze wydarzenie branżowe, w którym firma Clima Gold wzięła udział po raz kolejny: Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, mające miejsce 05-06 marca 2019 r. w nowej lokalizacji, nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie.

Równolegle z targami, na 3 odrębnych salach odbył się cykl specjalistycznych seminariów, skierowanych w szczególności do szerokiego grona projektantów, inwestorów, instalatorów, użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz pozostałych zainteresowanych.

Na firmowym stoisku, zgodnie z zapowiedzią, została zaprezentowana nowa centrala – Optima Compact Monoblock o konstrukcji bezszkieletowej, wyposażona w automatykę zintegrowaną fabrycznie oraz wysokosprawne podzespoły: wymienniki do odzysku ciepła oraz zespoły wentylatorowe. Urządzenie jest gotowe do użytkowania – okablowanie, pierwsze uruchomienie oraz wstępne nastawy i konfiguracja w fabryce. Centrale są zgodne z restrykcyjnymi wymaganiami dyrektywy ECO DESIGN 2018.

Specjalnie dedykowany nowej centrali folder techniczno-marketingowy, do pobrania na stronie: https://climagold.com/do-pobrania/

Dziękujemy bardzo, po raz kolejny za zainteresowanie naszą ofertą i liczny udział w Targach!

Relacja z wydarzenia tutaj >> 

Zapraszamy do kontaktu z regionalnymi Przedstawicielami Techniczno-Handlowymi, którzy zapoznają Państwa z nowym katalogiem i przedstawią szczegółowo ofertę.