Inne

Urząd Gminy Michałowice w woj. mazowieckim - zobacz szczegóły

 

Działka, na której wzniesiono nową siedzibę urzędu ma, ponad 5 000 m2 powierzchni. Usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu, przy przystanku WKD w Regułach. Budynek posiada 3 kondygnacje i ok. 4 000 m2 do zagospodarowania.

Obiekt wyposażony w 7 central, typu Optima oraz centralę podwieszaną Opal, o łącznym wydatku powietrza nawiewanego, wynoszącym 22 500 m3/h.

Zapora Niedów na rzece Witka - zobacz szczegóły

Źródło: dolnoslaskie.fotopolska.eu

Biblioteka Akademii Morskiej w Gdyni

Politechnika Wrocławska

Bastion – Kaplica na Jasnej Górze - zobacz szczegóły

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze

Przedszkole Poniec - zobacz szczegóły

 

Przedszkole powstało w dawnym budynku szpitala. Na 3 poziomach znajduje się 7, nowocześnie wyposażonych, sal przedszkolnych. Obiekt posiada, dodatkowo salę sportową, aulę z widownią, zaplecze socjalno – sanitarne, plac zabaw, amfiteatr oraz zielone tereny edukacyjne. Cała inwestycja pochłonęła ok. 7 mln zł.

Na obiekcie pracuje 9 central, typu Opal oraz centrala standardowa Optima. Wszystkie urządzenia zostały okablowane oraz wyposażone w zintegrowaną automatykę.

Optopol w Zawierciu

SG w Stanowicach

Salon Porsche Sopot - zobacz szczegóły

 

Salon Porsche „Porsche Centrum Sopot”, to od 2 listopada 2010, kolejny obiekt Porsche w Grupie Lellek.

Jest to jeden z najprężniej rozwijających się sieci salonów i serwisów samochodowych w Polsce. Związani z motoryzacją od ponad 60 lat, a od 17 lat reprezentanci grupy Volkswagen, jako Autoryzowani Dealerzy Porsche, Audi, VW i Skoda.

Fot.: moto3m.pl

Uniwersytet Medyczny – Wydział Zoologii w Łodzi

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia we Wrocławiu - zobacz szczegóły

 

Budynek Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Filharmonii Wrocławskiej. Składa się z 3 skrzydeł, w dwóch mieszczą się sale lekcyjne, w trzecim sala koncertowa. W podziemnej części budynku jest sala gimnastyczna. Pomieszczenia przeznaczone funkcjom muzycznym, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wysokich wymagań akustycznych.

Obiekt wyposażony jest w 11 central, w tym 8 w wykonaniu specjalnym OPTIMA ECO SILENT. Energooszczędna konstrukcja urządzeń, wykonana z elementów niwelujących wpływ mostków termicznych oraz redukujących hałas w obiektach wentylowanych. Centrale okablowane fabrycznie, wyposażone w zintegrowaną automatykę.  Łączny wydatek powietrza nawiewanego, to ponad 90 000 m3/h.

Sąd w Gdyni

Salon BMW w Lublinie - zobacz szczegóły

 

Fot.: alblit.pl, jcacademy.pl

Zamek w Biskupcu

UM w Wejherowie

UM w Łodzi

Exmot| Citroen, Iveco, Kubota w Bydgoszczy - zobacz szczegóły

 

P.H.U. ExMot Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1990 r., od sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych oraz usług motoryzacyjnych. W roku 1992 rozszerzyło swoją ofertę o sprzedaż samochodów dostawczych ŻUK, LUBLIN, NYSA, następnie POLONEZ CARO i TRUCK oraz STAR, AVIA, IVECO oraz DAEWOO.
Po likwidacji fabryki Daewoo w Polsce, przedsiębiorstwo podpisało w 2000 r. umowę koncesjonerską z CITROËN Polska i tej marce jest wierne do dziś. W roku 2005 została też podpisana umowa na sprzedaż aut, marki Gazela z fabryką Andoria – Mot.

ZUS w Oleśnicy

Ditta Seria w Żdżarach

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ - zobacz szczegóły

 

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., powołana została do życia w 2007 r. Jest to unikalne przedsięwzięcie w skali Polski, ukierunkowane na tworzenie i rozwijanie nowych sposobów współpracy sektora nauki i edukacji, z lokalnym samorządem oraz innowacyjnym biznesem.

Aktywność Spółki określają trzy obszary działalności:

I. Wytwarzanie i popularyzacja wiedzy w czterech dziedzinach:

– Biotechnologie i zaawansowane technologie medyczne,
– Wykorzystanie nanotechnologii w nowoczesnych materiałach,
– Technologie telekomunikacyjne i informatyczne,
– Klimat Ziemi i jego zmiany.

II. Budowa i zarządzanie infrastrukturą badawczą

III. Rozwijanie innowacyjnej działalności gospodarczej opartej na zasadach biznesowych

Na obiekcie znajduję się 14 central, typu OPTIMA. Specjalna konstrukcja urządzeń wykonana jest z elementów niwelujących wpływ mostków termicznych oraz zwiększających izolację cieplną. Część central wyposażona została w zintegrowane nawilżacze parowe, o łącznej wydajności nawilżania, rzędu: 1000 kg/h. Wszystkie urządzenia posiadają oświetlenie LED. Łączny wydatek powietrza nawiewanego, to ponad 256 000 m3/h.

Art Cinema w Krakowie

Politechnika Rzeszowska

Wydział Farmaceutyczny Akademii Medycznej we Wrocławiu - etap I i II - zobacz szczegóły

 

1 lipca 2010 r. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego Zintegrowanego Centrum Edukacji i Innowacji Wydziału Farmaceutycznego. Powstał jeden z największych i najnowocześniejszych w Europie, kompleksów medyczno-naukowych. Obok zlokalizowanych w jednym miejscu, w ramach Centrum Klinicznego, specjalistycznych klinik i Ośrodka Badawczo – Dydaktyczno – Naukowego Dolnośląskiej Farmacji, powstało Zintegrowane Centrum Edukacji i Innowacji, Wydziału Farmaceutycznego.

19.12.2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie Ośrodka Badawczo-Dydaktyczno-Naukowego Dolnośląskiej Farmacji.

Na obiekcie pracuje 29 central, w tym 13 central, typu OPTIMA KRYSZTAŁ w wykonaniu higienicznym. Urządzenia wyposażone, między innymi, w tłumiki hałasu oraz odzyski ciepła z czynnikiem pośredniczącym. Łączny wydatek powietrza nawiewanego, to ponad 260 000 m3/h.

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Galeria Sztuki w Gdańsku

Obiekt TAURON we Wrocławiu

Plichta Volkswagen Gdynia - zobacz szczegóły

 

Salon Volkswagen Plichta Gdynia, to przestronny obiekt, składający się z 4 kondygnacji, o powierzchni – ponad 6300 m2 i kubaturze 34 696,40 m2. Mieści 2 salony sprzedaży, Volkswagen oraz jedyny na Wybrzeżu salon SEAT. Budynek jest nowoczesny z licznymi, ogromnymi przeszkleniami. Pomieszczenie wystawiennicze pozwala na ekspozycję, aż 17 aut.

Salon Toyota w Zduńskiej Woli

Ambasada Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Salon samochodowy Honda w Długołęce

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Uniwersytet Wrocławski – Wydział Przyrodniczy

Przejście graniczne - Białoruś - zobacz szczegóły