Za kilka dni rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Dobiegła końca budowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 9 na Umultowie, obejmującego Przedszkole nr 193 i Szkołę Podstawową nr 93 w Poznaniu, który mieliśmy przyjemność wyposażyć w 15 central, typu Optima oraz 2 centrale dachowe Optima TOP.

Nowoczesna szkoła z początkiem września rozpocznie na dobre swoją działalność. Obiekt podzielony jest na dwa budynki – trzykondygnacyjny z 24 oddziałami szkoły podstawowej i jednokondygnacyjny z 6 oddziałami przedszkolnymi. Kompleks posiada standardowo sale lekcyjne i pomieszczenia dla nauczycieli oraz administracji, a także dużą bibliotekę, przestronną świetlicę, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko i plac zabaw.
Miasto Poznań deklaruje, iż jest to jedna z najważniejszych i największych inwestycji oświatowych ostatnich lat, która pochłonęła około 28 mln złotych.

Zachęcamy do obejrzenia filmów promocyjnych, na których widać centrale wentylacyjne Clima Gold: https://www.youtube.com/watch?v=kr_70tHpKTo oraz https://www.youtube.com/watch?v=PeNB2tem9NY&feature=share.

 

Życzymy wszystkim Uczniom powodzenia w szkole i owocnej nauki, a Nauczycielom cierpliwości i wytrwałości na każdy dzień pracy!

 

Źródło materiałów: youtube.com