Rok 2019 to czas zmian w firmie Clima Gold. Z myślą o ciągłym rozwoju, chęci wprowadzania nowych produktów oraz rozszerzaniu rynków zbytów o kolejne zagraniczne, powstała nowa fabryka Clima Gold na Pomorzu.

Dzięki dofinansowaniu projektu „Budowa nowej hali produkcyjnej w Rumi oraz zakup maszyn w celu wprowadzenia do oferty nowych produktów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020” – od lipca br. Clima Gold działamy pod nowym adresem przy ul. Krzemowej 4 w Rumi koło Gdyni. Dojazd do nas >>

Nowa linia produkcyjna, prasa krawędziowa, stanowisko pomiarowo-kalibracyjne – wszystko to usprawniło dotychczasowy proces produkcji. Dzięki temu mamy możliwość wprowadzać nowe produkty na rynek oraz konstruować centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne o ulepszonej i innowacyjnej konstrukcji.

Naszym celem jest ciągła dbałość o wysoką jakość produktów oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i wymaganiom nowopowstających obiektów w Polsce i za granicą. Wszystko po to, aby urządzenia wentylacyjne marki Clima Gold działały sprawnie i wydajnie przez długi czas ich użytkowania.

Poszerzając grono Klientów, dzięki większym możliwościom produkcji, cały czas zdobywamy nowe doświadczenie, co przekłada się bezpośrednio na coraz to nowsze i innowacyjne rozwiązania w produkcji naszych systemów wentylacyjnych.

Wszystkie produkty Clima Gold są projektowane i produkowane zgodnie z bieżącymi wymogami norm m.in. ISO 9001:2015, certyfikatami zgodności TÜV: PN:EN 1886:2008, PN-EN 13053+A1:2011, DIN 1946-4:2008 oraz posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny oraz zgodność z wymogami Unii Europejskiej CE.

Zdjęcia: własność Clima Gold

Zapraszamy Wszystkich serdecznie do polubienia naszego firmowego fanpage na Facebooku >>