„Orły Polskiego Budownictwa”, to wyjątkowa i jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród w branży, która od dziesięciu lat jest synonimem sukcesu i najwyższej jakości w budownictwie. Co roku przyznawana jest firmom, które wdrażają nowoczesne rozwiązania i stanowią wzór dla innych. Głównym celem inicjatywy jest promowanie przedsiębiorstw, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników, a statuetka złotego Orła od lat jest symbolem profesjonalizmu i prestiżu wszystkich nagrodzonych.

Dlatego tym bardziej cieszymy się z otrzymanego w tym roku wyróżnienia. Złoty Orzeł 2017 dla Clima Gold nie tylko utrwala pozytywny wizerunek i pozycję firmy na rynku, ale przede wszystkim budzi zaufanie wśród Partnerów i Klientów.

19 maja 2017 roku, podczas uroczystej gali „Polska przedsiębiorczość” w Hotelu Sangate w Warszawie, Prezes Zarządu – Wojciech Bielański, osobiście odebrał statuetkę od organizatorów.

Inicjatorami nagrody jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług.