W dniach 3-4 marca odbędą się w Warszawie największe targi branży HVAC+R w Polsce – FORUM WENTYLACJA 2020, na które już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy! Spotkajcie się z nami w Warszawie – znajdziecie nas przy stoisku targowym numer 100. Więcej informacji, dlaczego warto tam być, nie tylko dla nas ;), piszemy poniżej.

FORUM WENTYLACJA 3-4 marzec 2020 Warszawa

Jedyne takie wydarzenie branżowe w roku – prawie 200 wystawców z Polski i zagranicy, ponad 10000 powierzchni, 6500 uczestników (Forum Wentylacja 2019). Spotkanie z branżą wentylacyjną, klimatyzacyjną oraz chłodniczą w jednym miejscu oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji dla Kontrahentów. Strefa Instalatora, gdzie oprócz ciekawych pokazów z doboru, montażu czy regulacji urządzeń, można nauczyć się nowych technik pomiarowych czy pogłębić wiedzę branżową. Do tego seminaria eksperckie, Arena Technologii oraz Konkurs Najciekawszy Produkt. Więcej na temat wydarzenia >>

ZAPROSZENIE NA STOISKO NR 100 – CLIMA GOLD

Wszystkich naszych Współpracowników i Kontrahentów serdecznie do nas zapraszamy na stoisko numer 100, niedaleko Areny Technologii. Zaprezentujemy Państwu nasze trzy centrale: OPTIMĘ COMPACT, OPTIMĘ COMPACT MONOBLOCKA, OPAL COMPACT WO, automatykę oraz nowość – Zespoły pompowo-regulacyjne CPR. Będzie okazja, aby nie tylko obejrzeć działanie naszych urządzeń, ale również poznać ich funkcjonalność oraz przeznaczenie. A przy okazji porozmawiać z naszymi ekspertami, inżynierami i ich twórcami.

CLIMA GOLD NA TEGOROCZNEJ ARENIE TECHNOLOGII

W tym roku na Arenie Technologii FORUM WENTYLACJA 2020 prezentowane będą produkty z kategorii – Centrale wentylacyjne, dlatego nie może i nas tam zabraknąć.
Zaprezentujemy centralę wentylacyjną stojącą, nawiewno-wywiewną OPTIMĘ COMPACT MONOBLOCK typu „plug and play”.

Podstawowe parametry techniczne urządzenia: natężenie przepływu powietrza: 2700/2700 m3/h, spręż dyspozycyjny: 300/300 Pa, sprawność odzysku ciepła: 74 %.
Konstrukcja nośna urządzenia bezszkieletowa, samonośna. Panele osłonowe wypełnione wełną mineralną o grubości 60 mm. W centrali zainstalowano wysokosprawny wymiennik obrotowy oraz energooszczędne zespoły wentylatorowe EC. Centrala Optima Compact Monoblock wyposażona jest w zintegrowaną automatykę sterująco-zabezpieczającą, zabudowaną w urządzeniu. Urządzenia sygnalizacyjne informujące o zasilaniu, pracy i awarii centrali oraz rozłącznik izolacyjny stanowią wyposażenie standardowe. Zaimplementowane algorytmy zapewniają energooszczędność układu oraz komfort użytkowania.

centrala wentylacja

KONKURS NAJCIEKAWSZY PRODUKT – BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA WASZE GŁOSY

Idąc na całość, bierzemy także udział w tegorocznym KONKURSIE NAJCIEKAWSZY PRODUKT wystawiając do oceny naszą centralę OPTIMĘ COMPACT.

OPTIMA COMPACT to typoszereg central wentylacyjno-klimatyzacyjnych o konstrukcji bezszkieletowej zapobiegającej powstawaniu mostków termicznych. W centralach tych urządzenia odpowiedzialne za odzysk ciepła to: regeneracyjny wymiennik obrotowy, rekuperator o przepływie krzyżowym oraz rekuperator o przepływie krzyżowo-przeciwprądowym.

OPTIMA COMPACT to centrale typu „plug and play” wyposażone w zintegrowaną automatykę sterująco-zabezpieczającą. Urządzenia wyróżnia komfortowy system prowadzenia i łączenia przewodów elektrycznych. Więcej o naszej centrali i konkursie znajdziecie Państwo tutaj >>

Będziemy wdzięczni za Wasze głosy na nasz produkt na marcowych targach!

Do zobaczenia już niedługo na FORUM WENTYLACJA 2020.

Jak dojechać na targi FORUM WENTYLACJA – wskazówki tutaj >>