Informacje o firmie
Clima Gold jest polską firmą, produkującą nowoczesne i energooszczędne centrale wentylacyjne, wyposażone w kompletną automatykę sterującą.
 
Jesteśmy grupą zdolnych, ambitnych ludzi, która tworzy i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i automatyki.
Naszym celem jest przekazanie Państwu specjalistycznych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, obsługujących zarówno pomieszczenia ogólnego przeznaczenia, tj. obiekty handlowe, usługowe, bankowe, biurowe, hale sportowe i inne, jak również pomieszczenia o wyższych wymaganiach higienicznych, jak obiekty szpitalno – laboratoryjne, baseny, obiekty przemysłowe itp.
Mając na uwadze, przede wszystkim ludzi, dla których tworzymy ciche urządzenia, zapewniające komfort, dobre samopoczucie i zdrowie, nie zapominając, tym samym, o maszynach i aparaturze, które muszą pracować w niezawodnych warunkach.
Głównym priorytetem jest dla nas tworzenie takich rozwiązań, które zapewnią w każdym otoczeniu optymalne warunki do pracy, zabawy oraz wypoczynku.

 

 

 

 

0000046246_100283          Neptun-EKO_logo_300px0   Ekoprojekt
orly logotypDrukowanieZPPgryf  logo gazela   LNT LNT 2016 woR

 

 

 

 

 

Dotacje:
1. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013”
Działanie 1.1 Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa
Poddziałanie 1.1.1. Mikroprzedsiębiorstwa
Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności firmy Clima Gold Spółka Jawna Wojciech Bielański i Piotr Machalski w Redzie,        poprzez zakup wykrawarki numerycznej oraz programu do doboru central klimatyzacyjnych”.
Nr projektu: WND-RPPM.01.01.01–00–967/09
2. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 – Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – „Dotacje na innowacje”
Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”
Nr projektu: WND-POIG.06.01.00-22-046/12
 
Pomorskie_w_Unii_-_ARP_S.A.__kolor_50x17mm_300dpi__plik_jpg_Flaga_UE_z_podpisem_UE_Europejski_Fundusz_Rozwoju_Regionalnego__lewa___kolor__plik_jpg__24_KB_logo_nss_program_regionalnypoig